Business

Cirkus aneb zábava pod stanem

Každý rok do většiny měst přijíždí všem tolik známý cirkus. Jedná se především o sezonní představení, tedy když je už venku tepleji. Oblíbený je nejvíce u dětí, ale i u nás dospělých. Tato akce přitahuje již zmíněnými zvířátky a klauny. To jsou také první myšlenky, které nás při pouhém vyslovení této zábavy napadnou. Pojďme si trochu popsat tyto dvě neodmyslitelné „součásti“ s cirkusovou zábavou:
 cirkusový stan
Zvířata
Jsou hlavním osazenstvem představení. A spatřit můžeme slony, medvědy, lachtany, velbloudy, koně, tygry, lamy, pantery, lvy, opičky a jiné. Manéž zaplňují svými nacvičenými scénkami. Mezi nejoblíbenější patří kůň. Možná proto, že v dřívějších dobách putovali světem cirkusy s dřevěnými maringotkami a koňmi.
 cirkus šatna
Klauni
Takový „maskot“ cirkusu a dobrák. Jeho žonglování určitě všechny zaujme. Někdo se ho možná bojí, ale po krátké chvíli ty nejmenší uchvátí svým specifickým červeným nosem a velkým úsměvem. A přesto že to není kouzelník, umí dokonale čarovat.
akrobati v cirkusu
 
Avšak programové vystoupení je velmi pestré a nabízí spoustu variant. To může být zaměřené samotným názvem dané show…Dále je zajímavá třeba akrobacie, tedy gymnastika, do které je vložena velká odvaha neboť jsou tito umělci považováni za jisté kaskadéry. Je zcela jedno jestli předvádí své číslo ve vzduchu formou chůzí po laně nebo jako styl jízdy na koni. Za zmínku stojí i vstupné, protože se dá zakoupit nejen na sezení, ale i na stání a tato varianta je cenově nižší. Každopádně tato zábava bude jistě tím pravým úžasným zážitkem, takže pokud jste pod stanem v cirkuse ještě nebyli, určitě vyrazte. Uvidíte, co jste ještě neviděli… Tuto porci skvělé zábavy je možné využít jako dárek formou voucheru, který zakoupíme přímo v cirkuse nebo prostřednictvím internetu. Jen je potřeba ověřit, zda námi vybraný cirkus nabízí tyto dárkové poukazy. Diváci jakékoliv věkové kategorie jsou a budou zde vítáni.