Rubriky
Krása

Laser game pro každého

Tato hra je vhodná úplně pro každého. Jestliže máte volnou chvíli, můžete si přijít kdykoliv zahrát. Konečně pohybová aktivita, která Vás bude bavit a u které se nejenom příjemně zapotíte, ale také báječně pobavíte. Budete střílet, mířit a přesto neodejdete s žádnými modřinami, proto je tato verze vhodná i pro ženy či dívky. Přijít může opravdu každý! Ukažte, co se ve Vás ukrývá? Třeba v sobě objevíte nové schopnosti a dovednosti, a když ne, tak to bude alespoň příjemná zábava a odreagování.DSC_0205
Buďte tým!
Chcete se bavit, pořádně se odreagovat a zastřílet si? V tom případě vyzkoušejte Laser game Praha Laserfunpraha.cz. Spolupracujte v týmu, abyste dosáhli vítězství.

Dárkový poukaz

Chcete někoho obdarovat netradičním dárkem? V tom případě můžete koupit poukaz a darovat svému kamarádu, známému, svému sourozenci, dětem, ale třeba i rodičům, kolegům v práci, vlastně komukoliv, komu chcete dopřát výjimečný zážitek. Třeba zrovna Vás oslavenec na hru pozve, protože se vždy utváří tým o několika lidech. Samozřejmě, že můžete přijít i samotní, v takovém případě budete přiřazeni do některé z hrajících skupin.

  • S přáteli, známými nebo kolegy z práce či spolužáky ze školy můžete utvořit dva týmy a hrát proti sobě v jednu dobu. Nebo naopak můžete utvořit jeden tým a vybrat si den, kdy budete hrát proti úplně cizímu týmu. Je hned několik možností na výběr. Stejně tak jako je několik možností hry. Vybírat můžete až z 11 herních typů.

Máme zde připravenou verzi pro úplné začátečníky, kteří k nám zavítali poprvé, i něco pro profesionály neboli zkušené hráče, kteří hrávají třeba i pravidelně. skupina-mensi

  • Odreagování a pobavení
  • Hra je vhodná vždy, když Vám není do zpěvu, protože se u ní uvolníte, nebudete na nic myslet, pouze se budete soustředit na svůj cíl, tedy porazit nepřátele. Miřte, střílejte a schovávejte se, abyste přežili co nejdéle a mohli hru vyhrát.

Rubriky
Krása

Levné ubytování v Praze

Chcete jet do Prahy- hlavního města a ČR na nějaké školení s prací nebo tam jedete na promoce či jenom tak na výlet nebo z jiných důvodů a potřebujete tam přespat, ale nechcete za jednu noc v Praze dávat několik set korun, ne-li až tisíce? My nabízíme levné ubytování , které začíná již na dvou stovkách za osobu na noc. Je na vás, jestli chcete sdílenou koupelnu nebo dáte přednost vaší privátní.
pokoj pro dvě osoby
Můžete zvolit ve dvou lidech garsonku nebo můžete třeba zvolit apartmán. Je to na vás. U nás je čisto, snadno se s námi domluvíte a všechno zvládneme vyřešit dohromady společně. Musíte se ale dopředu domluvit, zamluvit si termíny. Dokonce nabízíme i výhodnější cenu pro firmy, které mají nějaké školení nebo certifikace a konference. Sleva může být třeba až dvacet procent pro zaměstnavatele, kteří noc proplatí. Nebojte se tohle všechno zkusit a dát našemu krásnému hotelu šanci. Podívejte se na fotky a jsme si jistí, že vás tohle místo uchvátí a budete se cítit zde komfortně. Vše je čisté, takže nemějte strach, na čistotě si hodně zakládáme.
Jaké druhy ubytování nabízíme?
· Standart – 2-4 lůžka v soukromých pokojích, pokoje mají vlastní koupelnu. WC, televizi i kuchyň. Cena začíná na 200 Kč/osobu
· Komfort
· Apartmány
· Partnerská ubytovna
U nás si vyberou všichni. Je jedno, jestli jste jednotlivec nebo v páru. My to pro vás všechno nachystáme.
ložnice, ubytování

Kam v Praze?

My vám poradíme, kam byste se mohli v tohle malebném, krásném, historickém městě podívat. Určitě vám poradíme. Stačí, když nám zavoláte a my se s vámi domluvíme. Všechno zvládneme společně. Vybírejte si správné hotely, které vám mají co nabídnout. Důležitá je cena a ta naše začíná velmi nízko, takže se pěkně vyspíte za pár korun a nemusíte se vracet domů. Musíte se ale co nejrychleji rozhodnout a vybrat si.

Rubriky
Krása

Únikové místnosti vás zavedou do renesanční Prahy císaře Rudolfa II., nebo do druhé světové války

Historie únikových her je poměrně mladá, začaly se objevovat poprvé v západní Evropě v roce 2012 a o dva roky později pronikly i do České republiky. Jejich tvůrci se zřejmě inspirovali známou hrou v uzavřeném prostředí francouzské pevnosti Boyard. Únikové hry se však od této tradiční náročné procedury liší tím, že není vyžadována prakticky žádná fyzická zdatnost, neexistují zde překážky v podobě ozubených soukolí, šikmých plošin, strmých stěn, ani ve formě pavouků a hadů. Cílem hry je rozluštit tajný kód, hádanku, pochopit princip relikvií a na závěr uniknout z uzavřené místnosti.

dobrá hra

Enigma s psacím strojem byla pro mladé Američany nerozluštitelnou záhadou

Únikovka, aneb „Escape from the room“, se může vztahovat k různým tématům. Jednou z nejoblíbenějších je úniková místnost Enigma. Zavede vás do prostředí druhé světové války, název této zábavy totiž přímo souvisí s šifrovacím mechanismem používaným za války pro odesílání tajných depeší. Hráči jsou vtaženi do prostředí zamřížované cely, odkud se pokouší uniknout do kancelářských prostor, kde dále hledají tajné indicie a plány pro opuštění válečné lodě nebo ponorky. Součástí hry bývá i starý psací stroj a řada mladých lidí dnes vůbec takový přístroj nezná. O psacím stroji v Enigmě panuje dokonce neuvěřitelná story, kdy studenti z New Yorku zkoušeli ťukat prsty do kláves, a na černém válci nebylo nic patrné, tak stroj zas odložili. Teprve poté, co jim někdo musel vysílačkou poradit, aby vložili do válce list papíru, pochopili, o co se jedná.

starý stroj

Hry se mohou zúčastnit i handicapovaní lidé a není věkově omezena

Výhodou těchto her je, že se jich mohou účastnit i lidé na vozíčku, nemusí být nutně potemnělé a strašidelné, s hromadou kostí, lebek a zombie, celý vtip je o nasazení mysli, o rozmýšlení a zkoumání strategie a spojování logických souvislostí do jednoho celku.