Krása

Levné ubytování v Praze

Chcete jet do Prahy- hlavního města a ČR na nějaké školení s prací nebo tam jedete na promoce či jenom tak na výlet nebo z jiných důvodů a potřebujete tam přespat, ale nechcete za jednu noc v Praze dávat několik set korun, ne-li až tisíce? My nabízíme levné ubytování , které začíná již na dvou stovkách za osobu na noc. Je na vás, jestli chcete sdílenou koupelnu nebo dáte přednost vaší privátní.
pokoj pro dvě osoby
Můžete zvolit ve dvou lidech garsonku nebo můžete třeba zvolit apartmán. Je to na vás. U nás je čisto, snadno se s námi domluvíte a všechno zvládneme vyřešit dohromady společně. Musíte se ale dopředu domluvit, zamluvit si termíny. Dokonce nabízíme i výhodnější cenu pro firmy, které mají nějaké školení nebo certifikace a konference. Sleva může být třeba až dvacet procent pro zaměstnavatele, kteří noc proplatí. Nebojte se tohle všechno zkusit a dát našemu krásnému hotelu šanci. Podívejte se na fotky a jsme si jistí, že vás tohle místo uchvátí a budete se cítit zde komfortně. Vše je čisté, takže nemějte strach, na čistotě si hodně zakládáme.
Jaké druhy ubytování nabízíme?
· Standart – 2-4 lůžka v soukromých pokojích, pokoje mají vlastní koupelnu. WC, televizi i kuchyň. Cena začíná na 200 Kč/osobu
· Komfort
· Apartmány
· Partnerská ubytovna
U nás si vyberou všichni. Je jedno, jestli jste jednotlivec nebo v páru. My to pro vás všechno nachystáme.
ložnice, ubytování

Kam v Praze?

My vám poradíme, kam byste se mohli v tohle malebném, krásném, historickém městě podívat. Určitě vám poradíme. Stačí, když nám zavoláte a my se s vámi domluvíme. Všechno zvládneme společně. Vybírejte si správné hotely, které vám mají co nabídnout. Důležitá je cena a ta naše začíná velmi nízko, takže se pěkně vyspíte za pár korun a nemusíte se vracet domů. Musíte se ale co nejrychleji rozhodnout a vybrat si.