Krása

Laser game pro každého

Tato hra je vhodná úplně pro každého. Jestliže máte volnou chvíli, můžete si přijít kdykoliv zahrát. Konečně pohybová aktivita, která Vás bude bavit a u které se nejenom příjemně zapotíte, ale také báječně pobavíte. Budete střílet, mířit a přesto neodejdete s žádnými modřinami, proto je tato verze vhodná i pro ženy či dívky. Přijít může opravdu každý! Ukažte, co se ve Vás ukrývá? Třeba v sobě objevíte nové schopnosti a dovednosti, a když ne, tak to bude alespoň příjemná zábava a odreagování.DSC_0205
Buďte tým!
Chcete se bavit, pořádně se odreagovat a zastřílet si? V tom případě vyzkoušejte Laser game Praha Laserfunpraha.cz. Spolupracujte v týmu, abyste dosáhli vítězství.

Dárkový poukaz

Chcete někoho obdarovat netradičním dárkem? V tom případě můžete koupit poukaz a darovat svému kamarádu, známému, svému sourozenci, dětem, ale třeba i rodičům, kolegům v práci, vlastně komukoliv, komu chcete dopřát výjimečný zážitek. Třeba zrovna Vás oslavenec na hru pozve, protože se vždy utváří tým o několika lidech. Samozřejmě, že můžete přijít i samotní, v takovém případě budete přiřazeni do některé z hrajících skupin.

  • S přáteli, známými nebo kolegy z práce či spolužáky ze školy můžete utvořit dva týmy a hrát proti sobě v jednu dobu. Nebo naopak můžete utvořit jeden tým a vybrat si den, kdy budete hrát proti úplně cizímu týmu. Je hned několik možností na výběr. Stejně tak jako je několik možností hry. Vybírat můžete až z 11 herních typů.

Máme zde připravenou verzi pro úplné začátečníky, kteří k nám zavítali poprvé, i něco pro profesionály neboli zkušené hráče, kteří hrávají třeba i pravidelně. skupina-mensi

  • Odreagování a pobavení
  • Hra je vhodná vždy, když Vám není do zpěvu, protože se u ní uvolníte, nebudete na nic myslet, pouze se budete soustředit na svůj cíl, tedy porazit nepřátele. Miřte, střílejte a schovávejte se, abyste přežili co nejdéle a mohli hru vyhrát.