Business

Máte svůj sen a nemáte na něho peníze?

Rozhodli jste se vzít si hypotéku na koupi pozemku a posléze na výstavbu vlastního domu, ale svou chatu pro získání finančních prostředků prodat nechcete? Také jste zjistili, že hypotéky se u nás dělí do několika skupin. Nakonec jste se rozhodli pro nebankovní americkou hypotéku. Vaši známí se vás nyní ptají, co ovlivnilo vaše rozhodnutí, proč jste tak rozhodli? Je to rychlost a bezproblémovost poskytnutí finančních prostředků. Na tom hodně záleželo. Vyhlédli jste si pozemek v krásné a dostupné lokalitě a jeho majitel vám slíbil, že s platbou počká.
Vlastní dům na dosah
Ale co když přijde další zájemce o koupi pozemku a majitel jeho nabídce dodání peněz ihned podlehne? Jako první je tedy požadovaná rychlost vyřízení americké hypotéky u nebankovní společnosti. Je to opravdu rychlé a bez zbytečných průtahů, jako je pátrání zda nemáte registraci v seznamu dlužníků, nebo zjišťování výše vašeho celého příjmu. Zde opravdu stačí jen vaše schopnost půjčené finance splácet. Také u této společnosti nevyhledávají u vás možnou exekuci, na rozdíl od bankovních domů. Využít půjčené finanční prostředky můžete ihned a nemusíte dokládat faktury, že hypotéku postupně čerpáte. A bez problémů splňujete podmínku, jste totiž vlastníkem nemovitosti, tedy chaty, kterou nechcete prodat a kterou nebankovní společnost zastaví, pro případ, kdybyste přestali splácet půjčku.
Dům na dlani
Nebankovní americká hypotéka je potřebnou pro lidi, kteří bez zbytečných průtahů potřebují získat větší částku peněz. Přitom vlastnit nemovitost nemusí, tady může být i ručení nemovitostí od třetí osoby. Využít tuto možnost není jen při koupi pozemku, ale i bytu, nebo potřebujete vyplatit exekuci, konsolidovat nevýhodnou půjčku. Ručení může být nejen chatou, nebo domem, ale i družstevním bytem, pozemkem, nebo máte možnost ručit nemovitostí od třetí osoby. A navíc se u nebankovní americké hypotéky neřeší, na co peníze použijete, stačí jen vaše schopnost půjčku splácet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup