Nakupování

Do sáčků se zipem uložíte sezonní oblečení i trvanlivé potraviny

S největší pravděpodobností jste již s polyetylenovým pytlíkem s uzavíracím mechanismem přišli do styku. Zatímco ještě před třiceti lety se tyto výrobky na trhu prakticky nevyskytovaly, dnes se v nich skladují a přepravují tisíce nejrůznějších předmětů v pevném i tekutém skupenství. Výborně uchovávají sypké hmoty, drobné předměty, tmely a lepidla, součástky, osiva, a pochopitelně i potraviny. Polyetylen je zdravotně nezávadný materiál, certifikovaný pro potravinářské i zdravotnické účely a pro tato dvě odvětví je naprosto klíčový.

obiloviny a luštěniny

Velké zastoupení v logistice

Rychlouzavírací zip nebo zaklapávací drážka je ideální způsob, jak zabránit přístupu prachu a vlhkosti k průvodní dokumentaci odesílaného balíku. V logistice se využívají i sáčky s kapsou, se samolepicími pruhy, s otvory pro zavěšení, a s bílým popisovatelným polem pro psaní lihovými fixy.

V přepravě zboží mají značný význam pro e-shopy, které zákazníkům odesílají textilní výrobky, obuv, bytové doplňky, hračky, krmiva a steliva pro domácí zvířata, květiny, akvarijní rostliny a dekorativní předměty, trvanlivé potraviny (luštěniny, ořechy, mouku, sušené ovoce) a mnoho dalších.

barevné knoflíky

Využití v domácnosti

Pokud bychom se pokusili provést statistický průzkum využitelnosti zip sáčků 2pack.cz, bude čelní pozice zaujímat kromě logistiky i domácnost. Značnou výhodou je velmi široké rozpětí rozměrů a tloušťky materiálu, který pojme od nejmenších drobností až po ty největší a velmi těžké předměty. Do těch malých uložíme knoflíky, sponky, zipy, korálky, závlačky a další maličkosti, s těmi většími můžeme operovat pro ukládání fotografií, karetních her, sběratelských exponátů a papírových dokumentů. Velké uzavírací pytle poslouží pro zvířecí krmiva a trvanlivé potraviny, ale také pro ukládání sezonních oděvů do úložných prostor skříní, postelí a komod.