Zahrada a dům

Na levné trampolíně neušetříte

Žádná věc, i ta sebelépe vyrobená, nevydrží navěky. Jednou přijde chvíle, kdy nám řekne své sbohem. To většinou platí o věcech, které jsou monolitní. Jestliže máme věc, která je složena z několika různých dílů, mnohdy stačí jen některý z nich vyměnit a náš majetek nám bude sloužit i nadále.

trampolína v trávě

o Někdy je potřeba větší ostražitosti, aby nedošlo třeba i k úrazu.
Takovou věcí může být například dětská trampolína.Pokud by naše dítě poskakovalo na trampolíně, která by měla některou ze svých součástí poškozenou, riskovali bychom jeho zdraví.

· Na tuto záležitost je potřeba pomýšlet už při nákupu tohoto sportovního zařízení.
· Jestliže navštívíme prodejnu, ve které si krom trampolíny odneseme ještě i zaručeně značkové boty a stoprocentně pravý zlatý náramek, moc dlouho si vyskakovat nebudeme.

brýlatá holčička

Žádný problém s náhradními díly

Značková prodejna vám zaručí jistotu, že vždy seženete náhradní díly na trampolíny. První zásadou je výběr přesně podle rozměrů trampolíny. Některé díly jsou společné více typům, ale u některých jsou pochopitelně odlišnosti.

o Jednou z náležitostí moderní trampolíny je kryt pružin.
– Možná by se mohlo zdát, že se jedná o nepříliš důležitý prvek.
– Opak je pravdou.
– Kruhový kryt není jen barevným doplňkem, ale přímo dvojí ochranou.

1) Chrání samotné pružiny před nepřízní počasí.
2) Chrání skákajícího před bolestivým skřípnutím.

velká trampolína

Dalším příslušenstvím, které je někdy podceňováno, je ochranná síť. Dříve či později se někde objeví malé trhlinky. Jestliže už jste se dostali do této fáze, je nejvyšší čas na výměnu. Je to známka toho, že textilie už není dostatečně pevná a vaše dítě může nečekaně a nechtěně trampolínu opustit špatným směrem. Každý solidní výrobce nabádá své zákazníky k tomu, aby nenechávali děti skákat na poškozených trampolínách. Riskují tak, že může dojít ke zraněním.