Zahrada a dům

Proč mít sprchu jen v koupelně?

V našich koupelnách už narážíme na zařízení jménem sprcha více než často. Je to už natolik běžná součást těchto místností, že by bylo spíše s podivem, kdyby se tam tato nevyskytovala. Protože se tam jistě dá spokojit i s pouhou vanou nebo umyvadlem, jenže sprcha skýtá přece jenom nejednu přednost. Namátkou se díky ní třeba spotřebovává méně vody, což je dost podstatné pro peněženku kohokoliv z nás.
Ale mít sprchu pod širým nebem? To u nás pořád ještě zase až tak velkou tradici nemá. Venku býváme daleko spíše rádi, když se nám na hlavu nesnášejí žádné (míněno dešťové) kapky, než abychom si tam ještě pořizovali sprchu.
dopadající kapky

Ovšem doby se mění a nejeden z našinců už prozřel. A uvědomil si, že ani taková venkovní sprcha nemusí být vůbec na škodu. A vy neznalí se hned nepohoršujte, protože se nejedná nebo aspoň nemusí jednat o výmysl určený nějakým pochybným exhibicionistům, toužícím se ukazovat veřejnosti pod takovou sprchou v rouše Adamově.
Taková venkovní sprcha může mít totiž svoje nepopiratelné přednosti. Taková solární zahradní sprchamůže být více než užitečným pomocníkem každého z nás. Ovšem pochopitelně jedině v příhodných podmínkách.
Je totiž třeba mít v první řadě nějaký ten pozemek a na něm aspoň jedno zpevněné místo, kam by se dala postavit http://www.asistentpedagoga.cz/kvalifikacni-predpoklady Pak je třeba mít i zdroj vody, k němuž by ji bylo možné připojit. A nakonec je třeba mít i slunce na obloze, které vodu v takové sprše ohřeje, a to pochopitelně zdarma.
Kdo má tyto předpoklady, může si podobné zařízení pořídit. Je tu na výběr z celé řady druhů, každý si tak může přijít na své, a rozhodně nehrozí, že by taková koupě mohla někoho finančně zruinovat.
ulpělé kapky

A pak už stačí tuto sprchu jenom smontovat, umístit na vhodné sluncem ozářené místo, připojit ke zdroji vody a počkat, až se voda ohřeje. A rázem má člověk nejen v domě, ale i na zahradě něco, co stoprocentně ocení, jakmile venku začnou panovat nesnesitelná vedra.
Však v létě uvidíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup