Nakupování

Rodinné domy a bungalovy

Rodinný dům je snem každého z nás a rádi bychom v jednom z nich bydleli. Ovšem situace na trhu je velice nepříjemná a to jak ze strany pozemků, tak domů. Veškeré ceny jsou nyní vyšroubované nahoru a bydlení domě, si jen tak někdo nemůže dovolit. Střední třída už v podstatě neexistuje a kdo se chce odpoutat od rodičů, tak musí jít pouze do podnájmu, který bude platit do konce života. Pokud jste však zdědili pozemek, tak jste za vodou a máte vystaráno. V takovém případě už můžete vybírat firmu, která Vám Váš vysněný dům postaví. Taková firma se jmenuje Hbstavby, dřevostavby Vysočina.

dřevostavby

Tato firma se zabývá kompletní výstavbou rodinných dom, bungalovů, ale také domů na klíč, či patrových domů. Veškeré stavby dělá od základu a to od základní desky, přes hrubou stavbu, až po kompletní dokončení. Bude však na Vás, co si budete přát od této firmy udělat a co si uděláte sami. Pokud zvolíte možnost stavby na klíč, tak Vám firma udělá projekt, základovou desku, hrubou stavbu a kompletní dokončení. Budete tak čekat už jenom na předání klíčů. U této firmy je vždy, zákazník na prvním místě s prioritou je spolehlivé a férové jednání. Navíc používají osvědčený a kvalitní materiál a také profesionální dělníky, kteří díky letům praxe vědí, co dělají. Jejich nízko energetické domy se navíc pohybují v nákladech pouze od 1000 Kč měsíčně, tudíž ušetříte dost peněz.

dřevostavby (2)

Na webových stránkách se můžete podívat na všechny projekty, které firma vytváří a udělat si obrázek o tom, který byste chtěli. U každého domu jsou podrobně rozepsané informace a to jak užitná plocha, tak plocha zástavby a také výška hřebene, či obestavěný prostor. Samozřejmostí je také cena za hrubou stavbu, či cena na klíč.

Pokud tedy váháte, tak firma Hbstaby, je to pravé pro Vás a Vaše vysněné bydlení. Proto neváhejte a vyberte si domeček podle Vašich představ na jejich stránkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup