Nakupování

Také milujete široké lány aromatické levandule …?

Také milujete široké lány aromatické levandule …?

Není snad človíčka, který by nemiloval pohled na lány nádherné uklidňující fialové levandule …

Mnozí proto rádi vycestují v období, kdy přenádherně kvete a září svou výjimečnou barvou, na kterou láká, kromě své vůně, spoustu motýlů, do Francie, která je známá svými obrovskými lány této báječné léčivé bylinky.

Je to vděčná rostlinka, kterou lze v pohodě pěstovat na zahradách a pak již jen můžete pozorovat, jak se to okolo ní jen hemží motýlky a včelkami, pro které je přirozenou obživou. Pro nás levandule znamená možná v prvé řadě relax, protože ji můžeme najít ve farmaceutických přípravcích i ve výrobcích, kam se přidává, jako jsou mýdla, vonné tělové oleje, krémy či aromatické přírodní olejíčky do aroma lamp. Levandule je prostě symbolem relaxu, například i v podobě vonných koupelí.

levandule relax

Ale kde se s ní ještě můžeme setkat? V pohodlí našeho bytečku a vychutnáme si ji celá rodinka. Jen si představte páteční večer, venku se stmívá, vy se pomalu scházíte všichni v obývacím pokoji v předzvěsti společně stráveného rodinného večera. Řeč bude o levandulové limonádě, kterou si můžete nádherně provonět a zpříjemnit večer.

Zapomeňte na obarvené limonády zakoupené v supermarketu a vychutnejte si svěží chuť naší levandulové limonády https://eshop.koldokol.cz/limonada-levandulova-330ml-bio/, která chutná se snítkou meduňky a trochou ledu. A když už máme ten sváteční společný večer, maminka s tatínkem si mohou přidat do této voňavé dobroty trochu růžového vína, které se k levanduli báječně hodí!

levandulové pole

A máme za to, že jedna lahvička stačit nebude. Sice, po otevření naší jemně perlivé bio limonády byste ji neměli dlouho uchovávat otevřenou, ale nemáme obavy, že se vám „zkazí“. Protože, jen co ji ochutnáte, propadnete jejímu voňavému kouzlu. Vychutnejte si příjemný rodinný večer s okouzlujícím relaxačním pitím ve vzájemné pospolitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup