Nezařazené

Autožárovky White Vision pro lepší požitek z jízdy a vyšší bezpečnost

Autožárovky modelové řady White Vision od renomovaného výrobce Philips jsou opatřeny certifikátem kvality. Světoznámý producent, jehož vývojová pracoviště se zaměřují na osvětlovací techniku v širokém oboru spektra lidských činností, považuje White Vision především za bezpečnostní prvek. Tyto halogenové žárovky pro verze od H1 až po HB3 a H7 vyzařují 100% bílé světlo s nebývalou intenzitou.
ford f150 světlomet.jpg

Certifikát ECE

Tento model je vůbec prvním homologovaným výrobkem s intenzivním bílým světlem, který byl povolen pro běžný silniční provoz. Protijedoucí řidiče neoslníte, přesto je viditelnost z vašeho vozu nesrovnatelně vyšší než u běžných žárovek. Světlo vytváří xenonový efekt, je velice atraktivní a zaujme vás již na první pohled .
V současné době jsou žárovky od tohoto výrobce osazeny v padesáti procentech veškerých vozů v Evropě a model White Vision bude za pár let pravděpodobně tvořit páteř veškerého osvětlovacího sortimentu osobních automobilů.
Ve srovnání s jinými výrobky ve své třídě má tato řada delší životnost. Tento fakt optimalizuje poměr cena / výkon a řadí je do popředí takřka bezkonkurenčně. Průměrná životnost se odhaduje na zhruba 450 hodin.
osvětlení tunelu.jpg

Ostré chladné bílé světlo

Ostrost světelného paprsku a barevné podání v hodnotě 3700 Kelvinů má významný vliv na bezpečnost silničního provozu. Dobře spatříte detaily nejen na asfaltovém povrchu před vámi, ale i dopravní značení a překážky v provozu v podobě přecházejících chodců a pohybujících se subjektů na krajnici. Výhodou chladnějšího barevného spektra bílé barvy je udržení bdělosti a méně únavy za volantem při jízdě po západu slunce.
Při testování v laboratorních podmínkách a při zkušebních jízdách v terénu bylo potvrzeno o 60 procent více světelného výkonu ve srovnání s běžnou halogenovou žárovkou, což má vliv na bezpečnost silničního provozu. Řidiči mají delší čas pro rozhodnutí při náhlé překážce na vozovce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup