Nakupování

Jak funguje poppers a co to s vámi vlastně udělá?

Občas se každý z nás potřebuje uvolnit, někomu stačí dát si pár skleniček, někdo ale vyhledává nové věci. Poppers rozhodně za vyzkoušení stojí. O co jde?

Jak funguje poppers a co to s vámi vlastně udělá?

Někdo to poznal už za svých mladých let, pro někoho to může být úplná novinka. Poppers je název pro několik chemických látek, které se uchovávají v lahvičce a slouží obvykle k inhalaci. Už někdy v sedmdesátých letech se poppers hojně rozšířilo, další rozmach přišel v devadesátých letech. Běžně se látky uvolňovaly například na diskotékách, aby se lidé více uvolnili a užili si zábavu, kromě toho jde ale o afrodiziakum, které se užívá během sexu.

pexels-photo-3808048

Jak to funguje?

Poppers navozuje omamný účinek, uživatel se obvykle na chvíli dostane do stavu velmi krátké euforie, slouží ale i jako účinné afrodiziakum a tak se běžně užívá nejen na zábavách ale i v ložnici. Účinek se obvykle dostavuje okamžitě, ale trvá jen krátkou chvíli, proto je nejlepší inhalovat přímo během sexu a ne před ním. Stav se projevuje vzrušením, bušením srdce a zarudnutím obličeje, jakmile je přesažena doporučená dávka, může uživatele začít bolet hlava. Pozor však na to, že přípravek je určen jen ke krátkodobému užívání.

pexels-photo-193356

Amsterdam

Poppers Amsterdam je pak přípravkem, který je nebývale silný ale využívá se zejména k čištění erotických pomůcek a třeba i kožených povrchů. Poppers je jinak zcela legální, koupit se dá běžně na internetu a právě i v sexshopech, podmínkou je pouze plnoletost. Pokud si chcete okořenit sexuální život, chcete se uvolnit nebo jen zkusit něco nového, určitě do toho jděte, opojné účinky sice rychle vymizí, ale určitě to stojí za to.

Nikdy by se však látka neměla kombinovat s jinými přípravky nebo s léky, je nutné hlídat si i množství inhalované látky a především jde opravdu jen o krátkodobou záležitost. Při delším používání mohou být totiž výrazně porušeny dýchací cesty a plíce. Inhalování chemikálií, ani těch legálních, by nikdy nemělo být dlouhodobé.

Při užívání se tak rozhodně řiďte heslem, všeho s mírou.