Www

Hýčkejte si svůj mobil

Mobilní telefon je rozhodně užitečné a výkonné zatížení, ale zároveň jej můžeme popsat jako citlivé. Takový naráz odnese displej, který se dá vyměnit.

Hýčkejte si svůj mobil

Prodlužte životnost

Technologie v oblasti mobilních telefonů se stále posouvají kupředu, takže většina lidí jej vyměnit po pár letech za nový, který má mnohem lepší parametry než ten stávající. Aby nám po tuto dobu vydržel bez větších problémů, tak bychom se měli věnovat jeho péči. Když bychom se podívali dovnitř, tak zjistíme, že uvnitř je spousta elektronických součástek, které dohromady tvoří fungující celek, přičemž každá musí správně fungovat.

rozbitá obrazovka

Mobil není nijak robustní, takže na něj musíme dávat pozor. Kromě pádů a nárazu je u telefonů bez vodotěsnosti také problém s vlhkostí, která může mít fatální následky, kdy nesmíme podcenit ani prach. Jestliže se nám zašpiní, tak použijte vhodný hadřík a přípravek, abychom neriskovali poškození. Vyhněte se požívání neschváleného příslušenství, protože taková vadná nabíječka znamená riziko požáru. Speciální péči si vyžaduje baterie, aby neklesla její živnost a držela svou kapacitu.

Nový displej

Sice se prodávají zařízení do náročného prostředí, jenž odolávají v dobré míře vlhkosti, prachu a nárazům, což u těch běžných není vůbec samozřejmostí. Nejzranitelnějším místem je rozhodně sklo a také displej, který musí být citový, aby dobře reagoval na naše doteky. Vyplatí se hned po koupi dbát na prevenci, abychom se vyhnuli případnému poškození. Běžnými ochrannými prvky je tvrzené sklo a obal, čímž nic nezkazíme.

nepoškozený disple

Ovšem když se nám displej pokazí či rozbije, tak si nemusíme za spoustu peněz kupovat nový teflon. Výměna displeje Samsung S8 Opravdisplej sice stojí pár tisíc, ale zařízení bude naplno fungovat. Opravna používá pouze originální díly s montáží profesionálů, takže tu nekvalitní a odfláknutá práce rozhodně nehrozí. Zjištění problémů je zdarma, což platí i o záruce na opravdu. Nebudete na ni čekat nijak dlouhou, protože obvykle je hotová za den až dva, takže rozhodně zde nebudou otálet, abychom měli zařízení brzo doma.